طراحی وب سایت استخدام و کاریابی

استخدام و کاریابی دو فرآیند مهم و در عین حال وقت گیر و گاهی دشوار می باشند. زیرا هم برای کارفرما مهم است که نیروی انسانی متخصص و ماهر استخدام نماید. و هم برای متقضایان استخدام مهم است که شغلی با شرایط و درآمد مناسب بیابند. بنابراین هم استخدام و هم کاریابی باید به گونه ای انجام شود که هر دو طرف یعنی هم کارفرمایان و هم متقاضیان شغل راضی و خشنود باشند. در ادامه با وب آوران همراه باشید تا از خدمات طراحی سایت استخدام و کاریابی بیشتر آگاه شوید.

طراحی سایت استخدام و درج آگهی استخدامی

استخدام یک فرآیند مهم و تأثیر گذار در هر مجموعه و سازمان می باشد که باید با دقت فراوانی انجام شود. زیرا نیروی انسانی به عنوان اصلی ترین سرمایه هر برند موفقی می باشد. پس باید بهترین و متخصص ترین افراد را برای هر سمت شغلی برگزید تا بتوان به اهداف مجموعه دست پیدا کرد. اما برای پیدا کردن چنین نیروی متخصص و کارامدی باید از بین تعداد زیادی متقاضی اقدام به بررسی و گزینش نمود. که این کار بیشتر مواقع بسیار وقت گیر است و انرژی زیادی را می طلبد. پس لازم است تا هم از اتلاف وقت و انرژی جلوگیری کرد و هم فرآیند جذب نیروی متخصص را تسریع کرد. راه حل این موضوع استفاده از ظرفیت های فضای مجازی و طراحی سایت برای استخدام و کاریابی است.

فرآیند استخدام در سایت

در گذشته لازم بود تا کارفرمایان پس از انتشار آگهی استخدام نسبت به پذیرش حضوری متقاضیان شغل و بررسی هر یک از آنان اقدام می کردند. چنین کاری به خودی خود وقت و انرژی بسیار زیادی را لازم داشت. اما با طراحی و ساخت وب سایت استخدام و کاریابی تمام این مسئله ها به خوبی برطرف شد.

طراحی سایت آگهی استخدام

امروزه کارفرمایان با انتشار آگهی در وب سایت های استخدام و کاریابی می توانند آگهی خود را در معرض دید متقاضیان بسیاری قرار دهند. و در طرف مقابل متقضایان با ارسال رزومه خود برای کارفرما درخواست خود را مطرح می کنند. این کار باعث میشود تا فرصت خوبی برای بررسی افراد و رزومه های آنان به صورت غیر حضوری در اختیار کارفرمایان قرار بگیرد. تا کارفرما بتواند آن دسته از متقاضیانی که رزومه و تخصص آنها مورد تأیید واقع شده است را برای مصاحبه حضوری دعوت نماید. چنین کاری باعث جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی و افزایش شانس استخدام نیروی متخصص و ماهر میگردد. که یک امتیاز فوق العاده برای صاحبان کسب و کار و مشاغل محسوب میشود.

طراحی سایت کاریابی

استخدام و کاریابی لازم و ملزوم یکدیگر هستند. یعنی باید جایگاه شغلی تعریف شود که متقاضی آن شغل نیز وجود داشته باشد. بنابراین طراحی سایت استخدام و کاریابی به طوری است که هم قابلیت انتشار آگهی استخدام و هم قابلیت درخواست شغل در آن وجود دارد. پس با طراحی وب برای استخدام و کاریابی می توانید نیاز کارفرمایان و متقاضیان شغل را به خوبی برطرف نمایید.

فرآیند کاریابی در سایت

کاریابی فرآیندی است که در بیشتر مواقع ممکن است حالت فرسایشی داشته باشد. زیرا متقاضی شغل مجبور است تا ساعت ها و روزهای بسیاری را در جستجوی شغل مناسب خود باشد. این شرایط در گذشته پیچیده تر هم بود، زیرا متقاضی مجبور بود تا هر روز به شرکت ها و سازمان های مختلفی مراجعه کند و در نهایت در انتهای روز چیزی جز خستگی مفرط برایش باقی نمی ماند. اما با ظهور وب سایت های استخدام و کاریابی این فرآیند به طور کلی دگرگون شد. به طوری که متقاضی شغل با خیال راحت تری می تواند در هر کجای دنیا آگهی های استخدام را مشاهده نمایند. و در صورتی که شرایط شغل را با شرایط خویش مناسب دید نسبت به ارسال رزومه اقدام نماید.

در وب سایت های استخدام و کاریابی، متقاضی شغل می تواند از بین هزاران آگهی، شغل های مورد علاقه خود را همراه با شرایط آن مانند ساعات کاری (تمام وقت، پاره وقت)، حضوری یا غیر حضوری بودن، مهارت های لازم، موقعیت مکانی محل کار و میزان حقوق و مزایا را مشاهده و بررسی نماید. و در صورتی که شغل با شرایط متقاضی مناسب باشد، متقاضی میتواند از طریق وب سایت یا راه های ارتباطی که کارفرما مشخص کرده است، درخواست خود را ارسال نماید. همچنین متقاضیان امکان ثبت رزومه شغلی در وب سایت استخدام و کاریابی را دارند. تا از این طریق کارفرمایان نیز بتوانند به سادگی رزومه و مهارت های فرد را مورد مطالعه و بررسی قرار دهند.

طراحی سایت استخدام و کاریابی

روش کسب درآمد از سایت استخدام و کاریابی

روش کسب و میزان درآمد هر شغل برای صاحب کسب و کار بسیار اهمیت دارد و می بایست که قبل از آغاز هر کاری این مورد را بررسی کرد. وب سایت استخدام و کاریابی نوعی از خدمات طراحی سایت تبلیغاتی است که به طور تخصصی برای استخدام و کاریابی طراحی میشود. در وب سایت های استخدام و کاریابی نیز میتوان مانند وب سایت های تبلیغاتی به ازای درج آگهی استخدام و یا حق اشتراک برای متقاضایان شغل نسبت به کسب درآمد اقدام کرد. میزان تعرفه ای که برای هر آگهی یا حق اشتراک در نظر گرفته میشود در وب سایت های مختلف، متفاوت می باشد و توسط صاحب سایت تعیین میشود. همچنین وب سایت استخدام و کاریابی میتواند دارای فضاهایی برای نمایش تبلیغات بنری باشد تا از این طریق نیز بتوان کسب درآمد کرد.

به این نکته توجه داشته باشید، میزان تعرفه ای که برای خدمات وب سایت استخدام و کاریابی تعیین می کنید باید با میزان بازدید و کاربران وب سایت متناسب باشد. یعنی هر چه قدر وب سایت دارای کاربران و بازدید بیشتری باشد بنابراین دارای آگهی استخدام و متقاضیان بیشتری است. در نتیجه با توجه به اینکه استخدام و کاریابی در چنین وب سایتی با سرعت و کیفیت بیشتری انجام میشود. میتوان تعرفه را نسبت به این شرایط تعیین کرد. بنابر این برای درآمد زایی بیشتر حتماً باید پس از انجام طراحی سایت استخدام و کاریابی نسبت به سئو و بهینه سازی سایت اقدام نمایید. تا از این طریق بتوانید کاربران بیشتری را به سایت جذب نمایید و بازدید روزانه وب سایت را به طور قابل توجهی افزایش دهید.

ضرورت استفاده از خدمات طراحی سایت استخدام و کاریابی

تمام مواردی که در بالا ذکر شد از مزیت ها و شرایط فوق العاده ای است که با طراحی وب سایت استخدام و کاریابی محقق میشود. تنها کافیست تا کلمه استخدام را در موتورهای جستجوگر، جستجو نمایید تا از تعداد وب سایت های استخدام و کاریابی و اهمیت آنها مطلع شود. با توجه به این موارد مشخص است در صورتی که یک طراحی سایت حرفه ای داشته باشید میتوانید نظر کاربران خود را جلب نمایید و درآمد خوبی را از وب سایت استخدام و کاریابی داشته باشید. وب آوران با کارشناسان متخصص خود آماده است تا بهترین وب سایت استخدام و کاریابی را برای شما طراحی و راه اندازی نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

لیست امکانات طراحی سایت استخدام و کاریابی

 • طراحی ریسپانسیو و سازگار با انواع دستگاه ها
 • ثبت آگهی استخدام
 • ثبت رزومه و سوابق کاری
 • قابلیت ساخت رزومه آنلاین
 • مدیریت دسته بندی ها
 • امکان ارتباط مستقیم بین کارفرما و متقاضی
 • معرفی شرکت های همکار
 • قابلیت ایجاد اشتراک ویژه و پولی
 • قابلیت اتصال به درگاه پرداخت آنلاین
 • ارسال نوتیفیکیشن
 • قابلیت اتصال به سامانه پیامکی
 • قابلیت اطلاع رسانی پیامکی
 • فرم ساز پیشرفته
 • جستجوی پیشرفته
 • امکان عضویت و اشتراک پولی
 • گزارش گیری حرفه ای

سوالات متداول

قیمت طراحی سایت استخدام و کاریابی چقدر است؟

شروع قیمت طراحی وب سایت استخدام و کاریابی در وب آوران از 20 میلیون تومان می باشد. اما قیمت نهایی بر اساس امکانات و شرایط درخواستی قابل تغییر است.

طراحی و راه اندازی وب سایت استخدام و کاریابی چقدر طول می کشد؟

حداقل مدت زمان لازم برای طراحی وب سایت استخدام و کاریابی در وب آوران 12 روز می باشد.

نیاز به امکانات خاصی دارم چه کار باید کنم؟

چنانچه برای وب سایت استخدام و کاریابی خود نیاز به امکانات خاصی دارید می توانید موضوع را با کارشناسان وب آوران در میان بگذارید. تیم متخصص وب آوران توانایی اجرای تمام ایده های شما را دارد.

اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفاً به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 3.3 / 5. تعداد رای: 4

این مطلب تاکنون امتیازی ندارد! اولین کسی باشید که این نوشته را ارزیابی می کند.

نظر خود را با ما در میان بگذارید

پاسخگوی شما هستیم

با ما در تماس باشید...

هر سوالی در مورد طراحی و بهینه سازی سایت، طراحی پورتال (پرتال) و سایر امور مرتبط دارید از ما بپرسید. کارشناسان وب آوران بهترین مشاوره را برای شما ارائه می دهند.

Scan the code
تماس با کارشناس