طراحان مختلف طراحی سایت را به روش های متفاوت و طبق مراحل مشخصی انجام می دهند. این روش ها و مراحل طراحی سایت ممکن است در هر شرکت طراحی وب سایت به طور کامل با یکدیگر متفاوت باشند. اما جدا از اینکه چه مراحلی طی می شود مهمترین نکته، دستیابی به نتیجه مطلوب و مورد تایید در انتهای مسیر می باشد.

چگونه طراحی سایت انجام دهیم؟

وب آوران با سالها تجربه و بررسی های گوناگون، مسیر مشخصی را برای دستیابی به نتیجه نهایی طراحی سایت موفق و مورد رضایت مشتریان طراحی کرده است. به همین دلیل برای آشنایی بیشتر مشتریان عزیز با مراحل کاری طراحی سایت در وب آوران و صرفه جویی در وقت توصیه می شود پیش از انجام طراحی سایت مطالب این صفحه را با دقت بخوانید.

مراحل انجام طراحی سایت

1- تماس با کارشناسان وب آوران و انجام فرایند مشاوره رایگان طراحی سایت

در اولین قدم برای انجام طراحی سایت لازم است تا با کارشناسان وب آوران تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان برخوردار شوید. در مشاوره رایگان طراحی سایت تمام موارد مورد نیاز اجرای پروژه شرح و بررسی می شوند. سپس در این مرحله کارفرما یک توضیح کلی در مورد پروژه مورد انتظار خود ارائه می نماید و کارشناسان وب آوران پیشنهادات خود را مطرح می کنند. پس از انجام مشاوره طراحی سایت و جمع بندی نهایی وارد مرحله دوم از مراحل طراحی سایت می شویم.

2- انتخاب پلن مورد نظر برای طراحی سایت

وب آوران به طور پیشفرض سه پلن طراحی سایت با امکانات و قیمت های متفاوت طراحی کرده است. تا تمام مشتریان با هر بودجه و نیازی بتوانند بهترین وب سایت را طراحی کنند. برای مشاهده امکانات و قیمت طراحی سایت کافیست تا به صفحه مقایسه قیمت و امکانات طراحی سایت مراجعه نمایید. سپس پلن انتخابی خود را به اطلاع کارشناسان وب آوران می رسانید تا صورتحساب صادر و فایل پروژه برای شما ایجاد گردد.

3- پرداخت قسط اول مراحل انجام طراحی سایت

در مرحله سوم لازم است تا نسبت به پرداخت قسط اول طراحی سایت اقدام نمایید. به طور پیشفرض هزینه طراحی سایت در وب آوران در دو قسط دریافت می شود. اما در صورت تمایل مشتریان می توانند تمام مبلغ را یکجا پرداخت کنند و پروژه خود را در اولیت قرار دهند.

4- ارسال اطلاعات مورد نیاز طراحی سایت (مطالب، تصاویر، لوگو، اطلاعات تماس و غیره)

مرحله چهارم از مراحل انجام طراحی سایت مربوط به اطلاعات مورد نیاز طراحی سایت می باشد. مشتری در این مرحله می بایست تمام اطلاعات مورد نیاز طراحی وب سایت از جمله مطالب و محتوا، تصاویر، لوگو، اطلاعات تماس، نمونه کار ها و سایر موارد را در اسرع وقت به کارشناسان وب آوران تحویل دهد. توجه داشته باشید تأخیر در ارسال اطلاعات باعث وقفه در روند طراحی سایت می شود. بنابر این جمع آوری و ارسال محتوای لازم را در اولویت قرار دهید.

5- طراحی نسخه اولیه و نمایش آن به مشتری

پس از گذر از مراحل قبلی و انجام مراحل طراحی سایت، در این مرحله نسخه اولیه وب سایت برای مشتری به نمایش در می آید. مشتری با مشاهده و بررسی وب سایت می تواند نظر خود را اعلام کند و در صورت لزوم تغییرات مورد نیاز خود را بر روی اسکرین شات به طور واضح نمایش و توضیح دهد و در غیر این صورت رضایت خود از طراحی سایت را اعلام نماید.

شرایط طراحی سایت

6- ویرایش و ایجاد تغییرات درخواستی و ارسال برای بازبینی

چنانچه در مرحله قبل، مشتری تغییراتی را در وب سایت اعمال کرده باشد، در این مرحله تغییرات درخواستی توسط وب آوران اعمال و برای بازبینی به مشتری ارسال می شود. پس از بررسی و بازبینی توسط مشتری و در صورت نبود تغییرات دیگری، مشتری رضایت خود را اعلام می نماید. در غیر این صورت مشتری برای یک بار دیگر می تواند طبق بند پنجم و ششم درخواست تغییرات خود را برای کارشناسان وب آوران ارسال نماید. توجه داشته باشید که تنها 2 مرتبه می توانید تغییرات مورد نیاز خود را اعلام نمایید. بنابر این در زمان بررسی و بازبینی تمام موارد را مورد توجه قرار دهید تا هم در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید.

7- طراحی و راه اندازی نسخه نهایی وب سایت

پس از مشاهده و بازبینی نسخه اولیه وب سایت و اعلام رضایت مشتری، در این مرحله نسخه نهایی وب سایت طراحی و راه اندازی می شود. منظور از نسخه نهایی همان نسخه ای است که از این پس تمام کاربرانتان می توانند آن را مشاهده کنند. در این مرحله نیز سئو و بهینه سازی سایت به طور فنی و پایه انجام میشود.

8- پرداخت قسط دوم طراحی سایت

پرداخت قسط دوم مراحل انجام طراحی سایت پس از راه اندازی نسخه نهایی انجام می شود. در این مرحله مشتری می بایست نسبت به تسویه حساب خود اقدام نماید و مابقی مبلغ از قسط اول را پرداخت کند.

9- تحویل اطلاعات وب سایت و آموزش

با پرداخت قسط دوم و تسویه حساب، تمام اطلاعات مربوط به وب سایت در اختیار مشتری قرار می گیرد و آموزش های لازم در خصوص افزودن محتوا، ویرایش و مدیریت وب سایت به مشتری ارائه می شود. پس از این مرحله مدیریت وب سایت، افزودن و ویرایش محتوا بر عهده مشتری می باشد و مدیریت کامل وب سایت در اختیار ایشان قرار دارد.

10- شروع پشتیبانی

تمام وب سایت هایی که توسط وب آوران طراحی و راه اندازی می شوند دارای پشتیبانی رایگان می باشند. منظور از پشتیبانی رایگان، رفع ایرادات و پاسخگویی به سوالات مشتریان می باشد. تا مشتریان در طول مسیر پیشرفت خود همواره یک پشتیبان قوی و پاسخگو در کنار خود داشته باشند.

کارشناسان وب آوران تمام سعی خود را به کار گرفته اند تا بتوانند رضایت حداکثری مشتریان را به دست آورند. در این صفحه مراحل انجام طراحی سایت در وب آوران را شرح دادیم تا با شفافیت بیشتری با مراحل کاری وب آوران آشنا شوید. برای دریافت مشاوره طراحی و بهینه سازی سایت همین حالا با کارشناسان وب آوران تماس بگیرید.

سوالات متداول

برای انتخاب بهترین پلن طراحی سایت می توانید لیست قیمت و امکانات پلن ها را بررسی و مقایسه نمایید. همچنین مشاوره رایگان وب آوران در خدمت شماست و می توانید با کارشناسان وب آوران تماس حاصل نمایید و برای انتخاب بهترین پلن طراحی سایت مشاوره بخواهید.

برای ثبت سفارش طراحی سایت توسط وب آوران می توانید از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان ما تماس بگیرید و پس از هماهنگی های لازم به صورت اینترنتی و یا حضوری نسبت به سفارش و عقد قرارداد طراحی سایت اقدام نمایید.

چنانچه محتوایی برای تحویل به واحد محتوای وب آوران ندارید اصلاً جای نگرانی نیست. شما می توانید با استفاده از خدمات تولید محتوای تخصصی وب آوران نسبت به سفارش تولید محتوا برای وب سایت خود اقدام نمایید. تمام موارد از جمله لوگو، تصاویر، متون و ویدیو ها توسط واحد تولید محتوا قابل آماده سازی هستند.

وب آوران به صورت پیشفرض تا 2 مرتبه تغییرات را به صورت رایگان انجام می دهد. بهتر است که قبل از درخواست تغییرات به خوبی وب سایت را مورد مشاهده و بررسی قرار دهید و لیست کاملی از تغییرات مورد نیاز را انتخاب نمایید. در غیر این صورت پس از اعمال دو مرتبه تغییرات برای مراحل بعدی انجام تغیرات در وب سایت مشمول هزینه جداگانه خواهد بود.

برای بررسی نسخه اولیه وب سایت و اعلام پیشنهادات و تغییرات احتمالی به مدت 72 ساعت پس از تحویل وب سایت فرصت دارید تا تغییرات مورد نیاز را اعلام نمایید. در غیر اینصورت و پس از اتمام زمان اعلام شده موضوع وب سایت تایید شده قلمداد می گردد و اعمال تغییرات پس از این بازه زمانی شامل هزینه جداگانه می باشد.

پس از تأیید نهایی نسخه اولیه، حداکثر تا 48 ساعت بعد نسخه نهایی وب سایت به طور کامل بارگذاری و تحویل مشتری می شود و آموزش ها و اطلاعات مدیریتی تحویل ایشان خواهد شد.

پشتیبانی وب آوران شامل مسائل فنی وب سایت، نقص در کارکرد وب سایت، وجود باگ، سرعت بارگذاری، عدم نمایش صحیح و اختلال در بخش هایی از سایت می باشد. تیم پشتیبانی وب آوران متعهد است تا در کوتاهترین زمان اشکالات بوجود آمده را بررسی و رفع نماید.

پاسخگوی شما هستیم

با ما در تماس باشید...

هر سوالی در مورد طراحی و بهینه سازی سایت، طراحی پورتال (پرتال) و سایر امور مرتبط دارید از ما بپرسید. کارشناسان وب آوران بهترین مشاوره را برای شما ارائه می دهند.

Scan the code
تماس با کارشناس