در این صفحه سوالات متداول طراحی و بهینه سازی سایت و راهنمایی بهترین کاربرد بسته های طراحی سایت وب آوران برای مشاغل گوناگون آورده شده است. در زیر سوالات متداولی که مشتریان در تماس با کارشناسان وب آوران دارند پاسخ داده شده است. برای صرفه جویی در وقت و هزینه های خود لطفاً ابتدا پرسش و پاسخ های زیر را مطالعه نمایید و در صورتی که سوال دیگری دارید با ما تماس بگیرید. برای مشاهده پاسخ هر سوال کافیست تا بر روی متن سوال کلیک نمایید. همچنین برای آشنایی با مراحل کاری طراحی سایت در وب آوران حتماً به صفحه مراحل انجام طراحی سایت مراجعه نمایید.
سوالات متداول مشتریان

لطفاً سوال و جواب های زیر را با دقت مطالعه کنید

وب آوران خدمات طراحی سایت خود را در قالب سه بسته اقتصادی، تجاری و حرفه ای ارائه کرده است. در زیر راهنمایی بهترین کاربرد بسته های طراحی وب سایت برای مشاغل گوناگون آورده شده است.

بسته اقتصادی یا طراحی سایت ارزان همانطور که مشخص است برای صرفه جویی در هزینه ها و یک انتخاب مناسب اقتصادی طراحی شده است. طراحی سایت ارزان برای وب سایت های شخصی، رزومه و نمونه کار، معرفی کسب و کار، وب سایت های تک صفحه ای، معرفی اپلیکیشن، معرفی نرم افزار و استارت آپ، هنرمندان، پزشکان و مهندسان، وکلا، معرفی تک محصول، وبلاگ شخصی، مجله اینترنتی و تولید محتوا مناسب می باشد.

بسته تجاری یا طراحی سایت شرکتی یک انتخاب بسیار مناسب برای فعالیت های شرکتی و صنعتی می باشد. از بسته تجاری می توانید برای طراحی انواع وب سایت شرکتی، صنعتی، خبری، معرفی محصول، کاتالوگ آنلاین، کسب و کارهای شخصی، فروشگاه های کوچک و متوسط، مجله اینترنتی، وب سایت های تفریحی و سرگرمی، ورزشی، سالن های زیبایی و آرایشگاه، معرفی استارت آپ و تولیدات استفاده نمایید.

بسته حرفه ای یا طراحی سایت حرفه ای و فروشگاهی یک بسته کامل برای حضور قدرتمند در فضای مجازی است. در این بسته تمام امکانات لازم برای یک وب سایت حرفه ای در نظر گرفته شده است. طراحی سایت حرفه ای و فروشگاهی برای انواع وب سایت های فروشگاهی متوسط و بزرگ، شرکت ها و سازمان ها، وب سایت های آموزشگاهی و آموزش آنلاین، هتل ها و مراکز اقامتی، وب سایت های تبلیغاتی، استخدام و کاریابی، صرافی، رستوران و فست فود، شیرینی فروشی ها، آهن فروشی، فروش محصولات دیجیتال و دانلودی، وب سایت های با امکان اشتراک ویژه، وب سایت های خرید و فروش، رزرو اینترنتی و آنلاین، دفاتر املاک و تمام کسب و کارهایی از این قبیل یک انتخاب حرفه ای و مناسب است.

این سوالی است که اکثر مشتریان طراحی سایت فروشگاه اینترنتی آن را مطرح می کنند. برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی می توانید متناسب با نیاز و بودجه خود هر کدام از بسته های تجاری و حرفه ای را انتخاب نمایید. اما به طور کلی بسته تجاری برای فروشگاه های کوچک و متوسط که تنوع محصولات آنها زیاد نمی باشد و در یک یا چند حوزه محصولات خود را عرضه می کنند مناسب است. مانند فروشگاه تولیدات یک شرکت صنعتی، فروشگاه مصنوعات چوبی، فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی، فروشگاه عروسک و ادکلن و فروشگاه های مشابه. برای فروشگاه های بزرگ با تنوع کالایی بالا نیز حتماً باید از بسته حرفه ای استفاده شود. بسته حرفه ای مناسب تمام فروشگاه های متوسط و بزرگ است که از تنوع کالایی بالایی برخوردار هستند و در بیش از چند حوزه فعالیت دارند. مانند فروشگاه های شرکتی بزرگ، فروشگاه های محصولات دیجیتال و برقی، فروشگاه های زنجیره ای، فروشگاه های مشابه دیجی کالا و باسلام و غیره.

امکانات موجود در هر بسته امکاناتی هستند که قابلیت اجرا دارند و به این معنی نیست که تمام آنها برای تمام مشتریان فعال می شود. بلکه بر حسب نیاز مشتری و امکانات مورد نظر، مواردی که لازم باشند اجرا و موارد اضافی برای بهینه تر شدن وب سایت حذف می شوند. همچنین مشتریان می توانند از تمام امکانات بسته نیز استفاده نمایند. بنابراین با حذف یک یا چند مورد از امکانات یک بسته از قیمت نهایی آن کم نمی شود.

اگر امکانات خاصی لازم دارید که در هیچ یک از بسته های اقتصادی، تجاری و حرفه ای وجود ندارند، کافی است تا با کارشناسان وب آوران تماس بگیرید و امکانات مورد نیاز خود را توضیح دهید. تا کارشناسان وب آوران بهترین راه کارها را برای شما شرح دهند.

اکثر سایت ها به زبان فارسی طراحی می شوند اما گاهی اوقات وب سایت هایی هستند که به دلیل تبادلات بین المللی لازم است به زبان های دیگری مانند انگلیسی، عربی، آلمانی، چینی و غیره نیز طراحی شوند. در چنین مواردی لازم است که به جز زبان فارسی، وب سایت به زبان های مورد نظر دیگر هم طراحی شود. بنابر این به ازای هر زبان جدیدی که به وب سایت اضافه شود، 30% از قیمت بسته طراحی سایت به قیمت نهایی اضافه می شود. به عنوان مثال با انتخاب بسته حرفه ای بعلاوه یک زبان اضافه قیمت نهایی معادل 22,100,000 تومان می شود.

مدت زمان تحویل هر پروژه به صورت یک بازه تقریبی در صفحه قیمت و امکانات طراحی سایت درج شده است. گاهی اوقات ممکن است وب سایت سفارش داده شده سریعتر از زمان ذکر شده تحویل داده شود. همچنین در صورتی که نیاز به زمان بیشتری باشد حتماً پیش از آن با مشتری هماهنگی های لازم انجام داده خواهد شد تا رضایت حداکثری مشتریان جلب شود. لازم به ذکر است که تحویل به موقع اطلاعات مورد نیاز طراحی سایت از سوی مشتری تأثیر بسیاری در کاهش مدت زمان تحویل و افزایش سرعت در اجرای پروژه می باشد.

بله، پس از اتمام طراحی سایت و تحویل نهایی پروژه به مشتری، آموزش های لازم برای کار با وب سایت و درج محتوا و محصولات داده خواهد شد. و پس از آن مشتریان می توانند در صورت وجود هرگونه سوال از طریق واتساپ با پشتیبان آنلاین در تماس باشند.
پاسخگوی شما هستیم

با ما در تماس باشید...

هر سوالی در مورد طراحی و بهینه سازی سایت، طراحی پورتال (پرتال) و سایر امور مرتبط دارید از ما بپرسید. کارشناسان وب آوران بهترین مشاوره را برای شما ارائه می دهند.

Scan the code
تماس با کارشناس