طراحی وب سایت تبلیغاتی

طراحی سایت تبلیغاتی چیست؟

ساخت سایت تبلیغاتی یکی از خدمات طراحی سایت وب آوران است که با استفاده از آن می توانید انواع وب سایت های تبلیغاتی را طراحی کنید. وب آوران با سال ها تجربه در زمینه طراحی و راه اندازی انواع وب سایت در زمینه های گوناگون، به خوبی قادر است تا همراه شما در این مسیر باشد. ما با به کار گیری انواع تکنولوژی ها و قناوری های روز و همچنین استفاده از ایده های نو در زمینه طراحی، بهترین سایت تبلیغاتی یا آگهی را برای شما طراحی می کنیم. سایت های تبلیغاتی انواع گوناگونی دارند که در ادامه با آنها بیشتر آشنا می شویم.

انواع وب سایت های تبلیغاتی و آگهی

وب سایت های تبلیغاتی و آگهی به دو دسته کلی تقسیم می شوند: 1) درج آگهی 2) تبلیغات کلیکی

سایت درج آگهی

طراحی سایت درج آگهی اولین نسل از سایت های تبلیغاتی بوده است. در سایت های درج آگهی کاربران به ازای ثبت آگهی خود در سایت مبلغ مشخصی را می پردازند. با اینکه اینگونه از سایت ها دارای پلن رایگان برای درج تبلیغات نیز می باشند. اما محل اصلی درآمد صاحبان سایت های درج آگهی از دریافت مبلغ به ازای درج آگهی و یا پروموت (مانند ستاره، توان یا نردبان) کردن تبلیغات است. اولین نسل سایت های درج آگهی با سایت ایستگاه به شهرت رسید.

در سایت ایستگاه و سایت های مشابه آن، در کنار درج آگهی رایگان امکان درج انواع آگهی ویژه از نوع ستاره دار یا توان وجود دارد. که این پلن ها در سایت های مختلف ممکن است با قیمت های متفاوتی عرضه شوند. اما شیوه درآمدزایی در تمام سایت های تبلیغاتی مشابه ایستگاه یکسان است. ما در وب آوران به شما کمک می کنیم تا در صورتی که خواستار طراحی سایت مشابه ایستگاه هستید. بهترین و حرفه ای ترین سایت تبلیغاتی مشابه ایستگاه را برای شما با قیمت مناسب طراحی کنیم.

طراحی سایت تبلیغاتی و آگهی مشابه دیوار و شیپور

سایت مشابه دیوار و شیپور

نوع دیگری از سایت های درج آگهی که پیشرفته تر نسبت به هم رده های پیشین خود هستند سایت هایی مانند دیوار و شیپور می باشند. در این نوع از سایت های ثبت آگهی رایگان کاربر می تواند به طور دقیق تر و در دسته بندی های مشخصی تبلیغات خود را درج نماید. شیوه درآمدزایی اینگونه سایت های تبلیغاتی، دریافت هزینه درج آگهی در برخی دسته بندی های خاص. مانند استخدام و یا پروموت کردن آگهی (رساندن آگهی به سطر تمام تبلیغات با استفاده از نردبان یا ستاره) است. در صورتی که می خواهید از شرایط طراحی سایت تبلیغاتی مشابه دیوار و شیپور اطلاعات بیشتری کسب نمایید. با کارشناسان وب آوران تماس بگیرید تا شما را در جریان تمام مراحل طراحی و راه اندازی سایت درج آگهی مشابه دیوار و شیپور قرار دهند.

سایت تبلیغات کلیکی

طراحی سایت تبلیغات کلیکی به عنوان نسل دوم سایت های تبلیغاتی معرفی شدند. در این نوع سایت های آگهی، بودجه تبلیغات به طور هدفمندتری خرج می شود. سایت های تبلیغات کلیکی انواع تبلیغات مانند تبلیغاتی بنری، تبلیغات متنی، تبلیغات درون برنامه ای، تبلیغات همسان و سایر تبلیغات را شامل می شوند.

بر خلاف سایت های درج آگهی که برای ثبت آگهی باید هزینه مشخصی پرداخت شود. و ممکن است یک کاربر یا هزاران کاربر تبلیغ درج شده را مشاهده کنند. در سایت های تبلیغات کلیکی، آگهی ثبت شده از سوی آگهی دهنده در سایت های پر مخاطب نمایش داده می شود. و تنها زمانی هزینه تبلیغات پرداخت می شود که از سوی کاربران بر روی تبلیغ کلیک شود. این ویژگی باعث می شود تا تنها در ازای مشاهده تبلیغ و کلیک بر روی آن هزینه پرداخت شود. و معمولاً هزینه هر کلیک نیز از سوی آگهی دهنده مشخص می شود. از سایت های تبلیغات کلیکی مطرح میتوان یکتانت، مدیااد، صباویژن و سنجاق را نام برد. وب آوران آماده است تا به طور تخصصی شما را در مسیر طراحی و راه اندازی سایت تبلیغات کلیکی با بهترین قیمت همراهی کند.

طراحی و ساخت سایت تبلیغات و آگهی رایگان با وردپرس

سایت هایی تبلیغاتی که در بالا معرفی کردیم همگی به صورت اختصاصی طراحی شده اند. طراحی و توسعه یک سایت به صورت اختصاصی نیازمند هزینه های سنگین اجرایی هستند. که باعث می شود بیشتر افرادی که خواهان طراحی سایت تبلیغاتی رایگان هستند از انجام این کار صرف نظر کنند. اما می شود با استفاده از روش های دیگر نسبت به طراحی سایت تبلیغات و آگهی با هزینه بسیار کمتر نسبت به طراحی اختصاصی و با کیفیتی در همان حد اقدام کرد. یکی از این روش ها استفاده از طراحی سایت با وردپرس است.

طراحی سایت تبلیغات کلیکی و درج آگهی

با استفاده از سیستم وردپرس می توان انواع سایت های تبلیغاتی را راه اندازی کرد و از هزینه های اجرایی پروژه بکاهیم. وب آوران همراه شما است تا بهترین سایت های تبلیغاتی و درج آگهی رایگان را با بهترین قیمت و بیشترین کیفیت راه اندازی نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت طراحی با کارشناسان وب آوران تماس بگیرید.

لیست امکانات طراحی سایت درج آگهی و تبلیغاتی

 • طراحی ریسپانسیو و سازگار با انواع دستگاه ها
 • امکان ثبت نام و عضویت
 • امکان تعریف پلن های اشتراک
 • امکان تعریف انواع آگهی های ویژه، ستاره دار، فوری و غیره
 • مدیریت دسته بندی ها
 • تعریف پلن های مختلف درج آگهی و تبلیغات
 • سیستم جستجوی پیشرفته
 • سیستم فیلتر آگهی ها بر اساس انواع ویژگی ها
 • قابلیت اتصال به سامانه پیامکی
 • قابلیت اطلاع رسانی پیامکی
 • قابلیت ثبت نام و ورود با شماره موبایل
 • قابلیت تفکیک آگهی ها بر اساس استان و شهر
 • قابلیت تمدید خودکار آگهی
 • قابلیت اتصال به انواع درگاه پرداخت اینترنتی
 • فرم ساز پیشرفته
 • گزارش گیر پیشرفته

قیمت طراحی سایت تبلیغاتی

قیمت طراحی سایت درج آگهی با توجه به نوع طراحی و سیستم مورد استفاده آن متغیر است. در صورتی که از طراحی سایت اختصاصی استفاده نمایید، قیمت کلی پروژه برحسب امکانات و ساعات مورد نیاز طراحی و توسعه تعیین می شود. در طراحی اختصاصی ممکن است که همه مشتریان نتوانند بودجه اجرایی پروژه را تأمین کنند. بنابراین برای این دسته از مشتریان استفاده از طراحی سایت آگهی با وردپرس پیشنهاد می شود. در طراحی سایت وردپرسی می توانید تمام امکانات مورد نیاز را با کیفیت بالا داشته باشید. تفاوت طراحی اختصاصی و وردپرسی در سایت درج آگهی تنها در سیستم مدیریت محتوای مورد استفاده از آن است.

به طور کلی استفاده از سیستم اختصاصی برای مشتریانی که دارای بودجه لازم اجرایی و اهداف بلند مدت هستند. و نیز تمایل به گسترش سیستم در آینده دارند بسیار مناسب است. همچنین طراحی و ساخت سایت تبلیغاتی با وردپرس برای آن دسته از مشتریانی که دارای بودجه محدود و تخصص کمتری می باشند بسیار مناسب است. زیرا کار و گسترش با آن بسیار راحت تر است و پس از طراحی میتوان گسترش و توسعه سیستم را خود مشتری انجام دهد و یا از یک تیم متخصص کمک بگیرد. طراحی سایت وب آوران با تخصص و تجربه خود می تواند بهترین سایت های تبلیغاتی و درج آگهی را برای شما راه اندازی کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی وب سایت تبلیغاتی و دریافت مشاوره و قیمت، با کارشناسان وب آوران تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول

قیمت طراحی وب سایت درج آگهی شبیه دیوار و شیپور چقدر است؟

قیمت طراحی وب سایت مشابه دیوار و شیپور در وب آوران از 20 میلیون تومان شروع می شود. و قیمت نهایی بر حسب امکانات و شرایط درخواستی متغیر می باشد.

آیا وب سایت درج آگهی و تبلیغاتی قابل تغییر و شخصی سازی است؟

بله، در تمام پلن های طراحی سایت وب آوران امکان ایجاد تغییرات و شخصی سازی وب سایت وجود دارد.

طراحی سایت تبلیغاتی و درج آگهی چقدر طول می کشد؟

حداقل مدت زمان لازم برای طراحی وب سایت تبلیغاتی و درج آگهی در وب آوران 12 روز می باشد.

می خواهم امکانات جدید به وب سایت تبلیغاتی اضافه کنم، آیا امکان پذیر است؟

بله، شما می توانید هر نوع امکانات و ویژگی خاصی که مد نظر دارید را به وب سایت تبلیغاتی اضافه نمایید. ما در وب آوران توانایی اجرای تمام امکانات درخواستی شما را داریم.

آیا اپلیکیشن تبلیغاتی و درج آگهی هم در پلن طراحی وب سایت وجود دارد؟

بله، در پلن طلایی طراحی وب سایت تبلیغاتی و درج آگهی، اپلیکیشن موبایل هم طراحی می شود.

اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفاً به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد رای: 1

این مطلب تاکنون امتیازی ندارد! اولین کسی باشید که این نوشته را ارزیابی می کند.

نظر خود را با ما در میان بگذارید

پاسخگوی شما هستیم

با ما در تماس باشید...

هر سوالی در مورد طراحی و بهینه سازی سایت، طراحی پورتال (پرتال) و سایر امور مرتبط دارید از ما بپرسید. کارشناسان وب آوران بهترین مشاوره را برای شما ارائه می دهند.

Scan the code
تماس با کارشناس