ساخت سایت برای سازمان ها و ادارات دولتی

طراحی سایت سازمانی و اداری باید ویژگی هایی را دارا باشد تا بتواند به طور موثر در بهبود کسب و کار نقش ایفا کند. با این روند رو به افزایش کاربران که از طریق اینترنت خرید و یا خدمات خود را انجام می دهند اگر سازمانی و اداری نتواند در اینترنت حضور پیدا کند بی شک در این زمینه از رقبای خود عقب خواهد افتاد.

امروزه کاربرانی که روزانه در اینترنت به دنبال کالا یا خدمات هستند بسیار افزایش پیدا کرده است. پس برای ساخت وب سایت سازمانی و اداری گزینه ای بسیار مهم و کاربردی برای سازمان ها و ادارات دولتی می باشد.

پیشنهاد وب آوران به سازمان ها و ادارات این است که با حفظ اولویت هر چه سریع تر طراحی سایت سازمانی و اداری دولتی خود را شروع و پیاد سازی کنید.

این را بدانید که امروزه هر سازمانی برای اینکه بتواند خود را به کل جهان معرفی کند نیازمند به داشتن یک پورتال سازمانی است. به همین جهت خدمات طراحی پرتال در تیم متخصص وب آوران با اصول و اهمیت بالایی انجام می شود.

سیستم تحت وب سازمانی و ادارای

یکی از ویژگی هایی که باید به آن توجه زیادی شود امنیت بالا می باشد زیرا ممکن است که اطلاعات مربوط به سازمان هک شوند. گستردگی سیستم های سازمانی و اداری یکی از ویژگی هایی است که باعث تمایز بین وب سایت های دیگر خواهد شد.

پس توجه کنید که هر سیستم مدیریت محتوا سازمانی و ادارات باید به گونه ای طراحی شود که بسیار ساده و کاربر پسند باشد و اینکه کاربر بتواند به راحتی از آن استفاده کند. نکته دیگری که باید به آن توجه شود اطلاع رسانی در سازمان ها و ادارات دولتی است که اهمیت زیادی دارد و باید به گونه ای ساخته شود که در آن اطلاع رسانی به کاربران انجام شود.

مزایای ساخت طراحی وب سایت سازمانی و اداری

 • افزایش روند سرعت انجام کارها

با انجام و پیاده سازی نرم افزار سازمانی و اداری، کارها به سرعت انجام خواهند شد و این باعث صرفه جویی در روند اجرایی کارها می شود. افراد می توانند در هر ساعتی از شبانه روز وارد سامانه شوند و از خدمات آن بهره مند شوند.

 • بافزایش اعتبار سازمان

با داشتن یک سامانه حرفه ای می توان در جلب اعتماد مخاطبین موثر باشد. برای این کار باید روند طراحی و محتوا سازمان باید قوی و منحصر به فرد انجام شود. علاوه بر این طراحی هر صفحه باید متناسب با همان صفحه مورد نظر باشد.

 • کاربر پسند

طراحی سایت سازمانی و اداری باید به گونه ای باشد که نیاز مشتریان را برطرف کند. علاوه بر این باید از قالب های جدید در طراحی استفاده کرد تا ظاهری زیبا به رابط کاربری دهند چون قالب های قدیمی دیگر منسوخ شده اند.

 • امکان معرفی خدمات مربوط به سازمان

هدف و تلاش هر سازمانی این است که خدمات خود را به کاربران معرفی کند. که می توان با طراحی قسمت های مختلف مربوط در دسته بندی های گوناگون این کار را انجام داد. مانند تصاویر، منوها، صفحه درباره ما

 • رضایت ارباب رجوع

یکی از اهدافی که سازمان ها دارند ارباب رجوع است و آن ها تمام سعی خود را می کنند تا خدمات خود را به بهترین شکل ارائه دهند. داشتن یک سایت حرفه ای می تواند تا حد زیادی نیاز سازمان ها را برطرف کند.

 • کاهش مراجعات حضوری

افراد با رفتن به سیستم سازمانی  و اداری می توانند بسیاری از مشکلات خود را برطرف کرده که نتیجه آن باعث کاهش حضوری کاربران به سازمان می شود.

امکانات سازمانی و اداری شامل چه چیزی است

 1. معرفی خدمات و امکانات مربوط به سازمان و ادارات دولتی
 2. امکان ثبت نام آنلاین برای مراجعه کنندگان
 3. رعایت استراتژی سئو سایت
 4. حساب کاربری پیشرفته برای کاربران
 5. طراحی صفحه فهرستی از موضوعات دبیرخانه
 6. پنل مدیریت حرفه ای جهت سازمان دهی
 7. قراردادن ویدئو های مربوط به سازمان
 8. طراحی فهرست اتفاقات و رویدادها
 9. طراحی صفحه درخواست ها و سیستم پشتیبانی
 10. جستجوی سریع و پیشرفته در تمام سایت
 11. امکان ارائه خدمات آنلاین و غیر حضوری
 12. برگزاری نظر سنجی آنلاین از کاربران

بخش انجمن گفتگو جهت بازگو کردن سوالات

معمولا نهادها و سازمانها برای ساخت وب سایت به دنبال بهترین شرکت در این زمینه می باشند تا بتوانند خدمات خود را به بهترین شکل ارائه دهند. برای انتخاب بهترین شرکت باید توجه کنید که تمامی نمونه کارها را و کیفیت آن ها را با شرکت های دیگر مورد مقایسه قرار دهید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

طراحی سایت سازمانی و اداری برای موارد زیر کاربرد دارد

 • موسسات و ادارات دولتی و خصوصی
 • اداری
 • سازمانی
 • وزارتخانه ها

چگونه می توان یک سیستم مدیریت محتوا سازمانی را سفارش دهیم؟

برای ثبت سفارش طراحی سایت باید تمامی مراحل زیر را بصورت کاملا صحیح انجام دهید.

 • در مرحله اول شما باید در سایت ثبت نام کنید.
 • تمامی اطلاعات مربوطه باید در فرم سفارش ثبت شوند و از طریق درگاه پرداخت تمام هزینه ها را واریز کنید.
 • گروه وب آوران شروع به طراحی سایت سازمانی و اداری بنا به سفارش و سلیقه شما می کنند.
 • در مرحله آخر توسط اعضای گروه طراحی می شود و در زمان تعیین شده به شما تحویل داده می شود.

همین حالا برای سازمان و اداره خود وب سایت سفارش دهید !