طراحی سایت برای سازمانها و ادارات دولتی

طراحی سایت سازمانی و اداری باید ویژگی هایی را دارا باشد تا وب سایت بتواند به طور موثر در بهبود کسب و کار نقش ایفا کند. با این روند رو به افزایش کاربران که از طریق اینترنت خرید و یا خدمات خود را انجام می دهند اگر سازمانی و اداری نتواند در اینترنت حضور پیدا کند بی شک در این زمینه از رقبای خود عقب خواهد افتاد.

امروزه کاربرانی که روزانه در اینترنت به دنبال کالا یا خدمات هستند بسیار افزایش پیدا کرده است. پس طراحی سایت برای سازمانی و اداری گزینه ای بسیار مهم و کاربردی برای سازمان ها می باشد.

پیشنهاد شرکت وب آوران به سازمان ها این است که با حفظ اولویت هر چه سریع تر طراحی سایت سازمانی و اداری دولتی خود را شروع و پیاد سازی کنید. طراحی سایت سازمانی اداری برای کلیه سازمان ها خصوصی و دولتی را با ما تجربه کنید.

این را بدانید که امروزه هر سازمانی برای اینکه بتواند خود را به کل جهان معرفی کند نیازمند به داشتن یک وب سایت است. به همین جهت خدمات طراحی سایت در تیم متخصص وب آوران با اصول و اهمیت بالایی انجام می شود.

طراحی سایت سازمانی

طراحی سایت سازمانی دارای یک روند کاملا مشخص می باشد. طراحی این سایت ها از چندین بخش مختلف ساخته می شوند به همین جهت بعنوان یک سایت قوی و حرفه ای ساخته و اجرا می شود.

یکی از ویژگی هایی که باید به آن توجه زیادی شود امنیت بالا می باشد زیرا ممکن است که اطلاعات مربوط به سازمان هک شوند. گستردگی سایت های سازمانی یکی از ویژگی هایی است که باعث تمایز بین سایت های دیگر خواهد شد.

پس توجه کنید که هر سایت باید به گونه ای طراحی شود که بسیار ساده و کاربر پسند باشد و اینکه کاربر بتواند به راحتی از آن استفاده کند. نکته دیگری که باید به آن توجه شود اطلاع رسانی در سایت های سازمانی است که اهمیت زیادی دارد و باید به گونه ای طراحی شود که در آن اطلاع رسانی به کاربران انجام شود.

مزایای طراحی وب سایت سازمانی

 • افزایش روند سرعت انجام کارها

با انجام و پیاده سازی سایت سازمانی، کارها به سرعت انجام خواهند شد و این باعث صرفه جویی در روند اجرایی کارها می شود. افراد می توانند در هر ساعتی از شبانه روز وارد سایت شوند و از خدمات سایت بهره مند شوند.

 • بافزایش اعتبار سازمان

با داشتن یک سایت حرفه ای می توان در جلب اعتماد مخاطبین موثر باشد.برای این کار باید روند طراحی و محتوا سازمان باید قوی و منحصر به فرد انجام شود.علاوه بر این طراحی هر صفحه باید متناسب با همان صفحه مورد نظر باشد.

 • کاربر پسند

طراحی سایت سازمانی و اداری باید به گونه ای باشد که نیاز مشتریان را برطرف کند. علاوه بر این باید از قالب های جدید در طراحی استفاده کرد تا ظاهری زیبا به سایت دهند چون قالب های قدیمی دیگر منسوخ شده اند.

 • امکان معرفی خدمات مربوط به سازمان

هدف و تلاش هر سازمانی این است که خدمات خود را به کاربران معرفی کند. که می توان با طراحی قسمت های مختلف مربوط به سایت این کار را انجام داد. مانند تصاویر، منوها، صفحه درباره ما

 • رضایت ارباب رجوع

یکی از اهدافی که سازمان ها دارند ارباب رجوع است و آن ها تمام سعی خود را می کنند تا خدمات خود را به بهترین شکل ارائه دهند. داشتن یک سایت حرفه ای می تواند تا حد زیادی نیاز سازمان ها را برطرف کند.

 • کاهش مراجعات حضوری

افراد با رفتن به سایت سازمانی می توانند بسیاری از مشکلات خود را برطرف کرده که نتیجه آن باعث کاهش حضوری کاربران به سازمان می شود.

امکانات طراحی سایت سازمانی و اداری وب آوران

 1. معرفی خدمات و امکانات مربوط به سازمان
 2. امکان ثبت نام آنلاین برای مراجعه کنندگان
 3. رعایت استراتژی سئو سایت
 4. حساب کاربری پیشرفته برای کاربران
 5. طراحی صفحه فهرستی از موضوعات دبیرخانه
 6. پنل مدیریت حرفه ای جهت سازمان دهی
 7. قراردادن ویدئو های مربوط به سازمان
 8. طراحی فهرست اتفاقات و رویدادها
 9. طراحی صفحه درخواست ها و سیستم پشتیبانی
 10. جستجوی سریع و پیشرفته در تمام سایت
 11. امکان ارائه خدمات آنلاین و غیر حضوری
 12. برگزاری نظر سنجی آنلاین از کاربران

بخش انجمن گفتگو جهت بازگو کردن سوالات

تیم تخصصی وب آوران این امکان را برای شما عزیزان فراهم تا با توجه به کسب و کاری که دارید وب سایت خود را سفارش دهید.

مهمولا نهادها و سازمانها برای طراحی سایت و اجرا وب سایت به دنبال بهترین شرکت در این زمینه می باشند تا بتوانند خدمات خود را به بهترین شکل ارائه دهند. برای انتخاب بهترین شرکت باید توجه کنید که تمامی نمونه کارها را و کیفیت آن ها را با شرکت های دیگر مورد مقایسه قرار دهید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. پس با گروه وب آوران همراه باشید و نیازهای سازمان را بیان کنید تا راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهند.

طراحی سایت سازمانی برای موارد زیر کاربرد دارد

 • طراحی سایت موسسات
 • طراحی سایت سازمان های خصوصی و دولتی
 • طراحی سایت اداری
 • طراحی سایت وزارتخانه ها

چگونه می توان یک سایت سازمانی را سفارش دهیم؟

برای ثبت سفارش طراحی سایت باید تمامی مراحل زیر را بصورت کاملا صحیح انجام دهید.

 • در مرحله اول شما باید در سایت ثبت نام کنید.
 • تمامی اطلاعات مربوط به سایت باید در فرم سفارش ثبت شوند و از طریق در

گاه پرداخت تمام هزینه ها را واریز کنید.

 • در این مرحله گروه وب آوران شروع به طراحی سایت سازمانی بنا به سفارش و سلیقه شما می کنند.
 • در مرحله آخر سایت توسط گروه طراحی می شود و در زمان تعیین شده به شما تحویل داده می شود.

همین حالا برای سازمان و اداره خود وب سایت سفارش دهید!

طراحی وب سایت سازمانی و اداری می تواند برای سازمان ها بسیار تاثیر گذار باشد. به شرطی که به صورت اصولی و حرفه ای انجام شود. شما برای اینکه یک سایت حرفه ای داشته باشید نیاز به مشورت با افراد متخصص و آگاه دارید.

وب آوران با داشتن مجموعه ای با تجربه و مشاورین حرفه ای در این زمینه و ارائه مناسب ترین طراحی به شما کمک خواهیم کرد که بهترین انتخاب را برای موفقیت و پیشرفت با مناسب ترین هزینه و بالاترین کیفیت بگیرید.