021-22210466 sale@webavaran.com طراحی سایت | طراحی سایت ارزان در تهران | طراحی وب سایت - وب آوران

چگونه رتبه اول گوگل باشیم

رتبه اول گوگل

چگونه وب سایت های بسیاری بر روی گوگل طراحی گردیده اند که هر کدام از آن ها خدمات مخصوص به خود را به مخاطبان ارائه می دهند. برای این که بتوان صفحات یک وب سایت را به سمت پیشرفت سوق داد، می بایست رتبه مناسبی از گوگل را به وب سایت مد نظر بخشید. بسیاری از افراد با چگونگی رسیدن به رتبه یک گوگل آشنا نیستند، اگر شما هم از این دسته افراد هستید توصیه می کنیم تا در ادامه مقاله با ما همراه بمانید و مطالب ذکر شده را مورد مطالعه تان قرار دهید.

نحوه رسیدن به رتبه یک گوگل

همانطور که چندی قبل به آن اشاره نمودیم، رتبه یک گوگل می تواند تاثیر بسزایی بر روی پیشرفت یک وب سایت داشته باشد. بدین منظور تمامی صاحبان سایت ها همواره سعی می کنند فعالیت خود را به صورت اصولی گسترش دهند تا این رتبه را به دست آورند.

  • بارگذاری محتوا و مطالب یونیک در وب سایت

اولین قدمی که می بایست برای تصرف رتبه یک گوگل برداشت، بارگذاری محتوا و مطالب یونیک در وب سایت است.

برای این که بتوانید نظر گوگل را به خود جذب نمایید، می بایست از هر گونه بارگذاری مطالب کپی در سایت خود جلوگیری کنید. در غیر این صورت ربات های گوگل می توانند جریمه هایی را برای شما در نظر بگیرند و حتی رتبه کنونی تان را از شما بگیرند.

اگر می خواهید بهترین محتوا برای گوگل را تولید نمایید، باید به کیفیت آن نیز توجه کنید. مخاطبان همواره به دنبال محتوایی هستند که بسیار واضح و با کیفیت تولید گردیده و نسبت به دیگر منابع مرتبط در گوگل برتری داشته باشد.

  • انتخاب کلمات کلیدی مناسب

همانطور که می دانید کلمات کلیدی نقش مهمی در چگونه رتبه اول گوگل باشیم دارند، بدین منظور توصیه می شود تا از کلمات کلیدی مناسب در محتوا های خود بهره مند گردید.

بسیاری از افراد معتقدند که کلمات کلیدی طولانی می توانند تاثیر بهتری را بر روی رتبه صفحات یک وب سایت داشته باشند، به همین خاطر شما می بایست در صورت امکان از چنین کلمات کلیدی استفاده نمایید.

اگر می خواهید با دیگر مراحل رسیدن به رتبه یک گوگل آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا در ادامه مقاله با ما همراه بمانید.

  • در نظر گرفتن رقبا

بسیاری از صاحبان سایت ها تصور می کنند که نیازی به در نظر گرفتن رقبا نیست، در صورتی که آنالیز رقبا می توانید تاثیر بسزایی در رتبه گوگل شما داشته باشد.

هنگامی که فعالیت های وب سایت های رقیب خود را مورد بازدید قرار می دهید، نقاط قوت و ضعف آن ها را می یابید و سعی می نمایید تا خدمات تان از آن ها مناسب و بهتر باشد.

  • آشنایی با قوانین سئو

شما برای این که بتوانید رتبه یک گوگل را از آن خود کنید، می بایست با قوانین سئو نیز آشنا باشید و طبق آن عمل نمایید.

  • تولید عنوان های جذاب

از دیگر نکاتی که برای رسیدن به رتبه اول گوگل می بایست به آن توجه داشته باشید، تولید عنوان های جذاب است. هنگامی که عنوان محتوای سایت شما ترغیب کننده باشد، کاربران به خواندن دیگر مطالب سایت شما خواهند پرداخت و این موضوع می تواند نقش بسیاری در کسب رتبه یک گوگل داشته باشد.

شما با انجام اقدامات بالا، می توانید رتبه وب سایت خود را بهبود ببخشید و به پیشرفت آن کمک شایانی نمایید. اگر می خواهید با هزینه لازم برای رسیدن به رتبه یک گوگل آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا در ادامه مقاله در وبلاگ خبری وب آوران با ما همراه بمانید و مطالب ذکر شده را مورد استفاده تان قرار دهید.

هزینه لازم برای رسیدن به رتبه یک گوگل

هزینه رسیدن به رتبه اول گوگل به عوامل متنوع و متعددی بستگی دارد. اما اگر بخواهیم به صورت کلی این موضوع را برای تان شرح دهیم باید بگوییم اگر شما مدیریت تمام و کمال سایت تان را در بر دارید و با اصول سئو آشنا هستید، هزینه نسبتا کم تری انتظار شما را خواهد کشید.

حال اگر بخواهید تمامی فعالیت های سایت را به دست یک تیم سئو بسپارید، صد درصد می بایست هزینه بیش تری را پرداخت نمایید تا به رتبه اول گوگل دست یابید.

آیا سایت های موجود می توانند رتبه یک گوگل را تضمین کنند؟

به شما توصیه می کنیم تا در راه رسیدن به رتبه یک گوگل، هیچ گاه سایت هایی که ادعای رساندن شما به این مقام را دارند مد نظر تان قرار ندهید. زیرا هیچ فردی یک شبه قادر نخواهد بود رتبه مناسبی در گوگل دریافت کند.

اگر می خواهید به رتبه بی نظیری دست یابید، می توانید تلاش و پشتکار خود را افزون نمایید تا به خواسته خود برسید.

چطور رقبای خود را در کلمات کلیدی بیابیم؟

همانطور که چندی قبل ذکر شد، برای رسیدن به رتبه یک گوگل می بایست به آنالیز رقبا پرداخت. برای این کار کافی است به نکته زیر توجه کنید.

  • جستجوی کلمات کلیدی

در قدم اول، می بایست شما کلمات کلیدی مد نظر تان را در گوگل مورد جستجو قرار دهید. بسیاری از افراد نمی دانند چه نوع کلماتی را مد نظر شان قرار دهند، برای رفع این ابهام باید بگوییم کلمه ای که شما می خواهید در آن رتبه کسب کنید، کلمه کلیدی رقیب تان هم خواهد بود و باید آن را جستجو نمایید.

باید به عمومی و یا اختصاصی بودن چنین سایت هایی توجه کنید و سپس به بررسی محتوا و نکات رعایت شده آن ها بپردازید. در این قسمت از مقاله سعی نمودیم شما را با راه رسیدن به رتبه یک گوگل آشنا نماییم، امیدواریم با مطالعه مطالب فوق و توجه به آن ها بتوانید یک مقام مناسب را در گوگل از آن خود کنید.