تلفن تماس: 021-22210209 ایمیل: sale [@] webavaran.com
هزینه ساخت وب سایت چقدر است؟

هزینه ساخت وب سایت چقدر است؟

قیمت طراحی سایت مناسب با امکانات مورد نیاز

با توجه به نیاز مشتریان در صنف های مختلف جهت طراحی سایت، وب آوران لیست هزینه ساخت وب سایت را بر اساس قیمت و امکانات مورد نیاز به 3 بسته اقتصادی، تجاری و حرفه ای تقسیم بندی کرده است. که برای هر نوع صنفی میتواند مناسب باشد.

نکته قابل توجه تیم متخصص وب آوران، اشراف و تسلط کافی در زمینه کد نویسی و طراحی سایت طبق خواسته مشتریان می باشد. می توانید در صورت نیاز امکاناتی که مورد استفاده می باشد ( اختصاصی ) را از مجموعه توانمند وب آوران تحویل بگیرید. باید توجه داشته باشید زمانی این امر امکان پذیر است که افراد تجربه و دانش کامل و کافی را در این زمینه داشته باشند.

هزینه طراحی سایت

برای وب آوران استفاده از سیستم های مدیریت محتوای متن باز ( open source ) یا اختصاصی بودن آن تفاوتی ندارد. مهم این است که بتوان امکانات مورد نیاز مشتریان را با آن برآورده کرد. صفر تا صد سیستم های مدیریت محتوای مورد استفاده برای شما عزیزان قابل تغییر می باشد. ( این مورد برای کسانی می باشد که میخواهند سیستم مدیریت محتوای اختصاصی برای آنها استفاده شود ).

هزینه ساخت وب سایت اختصاصی چقدر است؟

برخلاف باور اینکه نباید از سیستم های تولید محتوا آماده ( وردپرس و غیره ) استفاده کرد. استفاده از پلتفرم های آماده و رایگان مثل طراحی سایت با وردپرس این قابلیت را به ما میدهد تا در وقت و هزینه طراحی سایت صرفه جویی کنیم. همچنین به هدف خود که فروش و تبلیغات در محیط اینترنت می باشد خواهیم رسید.

چرا هزینه طراحی و ساخت وب سایت اختصاصی بیشتر است؟

میتوان گفت بعضی از شرکت ها خود را درگیر استفاده از یک سیستم مدیریت محتوای اختصاصی کرده اند. برای ساخت و توسعه چنین سیستم هایی نیاز به نیروی انسانی متخصص و برنامه نویس می باشد تا بتوانند سیستم را به اصطلاح سرپا نگه دارند. که این امر از نظر اقتصادی هزینه بردار خواهد بود.

موارد تاثیر گذار بر بالابردن هزینه طراحی سایت چیست؟

  1. هر چه مدت زمان اجرایی یک پروژه بالاتر برود هزینه طراحی و ساخت آن نیز افزایش خواهد یافت. ( مطابق با امکانات مورد استفاده مدت زمان اجرای پروژه مشخص می شود)
  2. بروز رسانی مداوم هسته سیستم و افزونه های وب سایت جهت رفع باگ ها و تغییرات ظاهری
  3. حفظ امنیت و مانیتورینگ از وب سایت جهت حملات احتمالی به سرور ( مورد استفاده بیشتر در ادارات دولتی )
  4. افزایش ساعات آموزش به نیروهای منتخب کارفرما توسط تیم بخش آموزشی طراحی سایت وب آوران. البته لازم به ذکر است که وب آوران بعد از تحویل وب سایت، فایل آموزش ویدئویی را در اختیار مشتریان قرار میدهد. تا در صورت فراموش شدن آموزش ها به آن مراجعه کنند.

قیمت طراحی و ساخت وب سایت

قیمت ساخت وب سایت چقدر است؟

خلاصه کلام میتوان گفت که سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی برای توسعه و گسترش نرم افزار آن نیازمند سرمایه زیاد و هزینه بالا هستند. که در بیشتر مواقع ناتمام و ناقص رها می شوند. سوال اصلی این است که باید از آنهایی که با سیستمی همچون وردپرس برای طراحی و ساخت وب سایت مخالفت میکنند و فکر میکنند چون رایگان است کیفیت پایینی دارد پرسید این نوع تفکر از کجا آمده است؟! آیا دلیلی منطقی و علمی دارد یا صرفا برای ترغیب مشتریان برای خرید است.

تیم وردپرس دارای سابقه درخشانی می باشد. نکته بسیار جالب این است که وردپرس با 900 کارمند در سراسر دنیا در حال اداره شدن و توسعه می باشد. که اکثر آنها در کشورهای مختلف دنیا می باشند و با دور کاری به فعالیت خود در این شرکت ادامه می دهند.

یه سوال چالش برانگیز از کسانی که طرفدار سیستم مدیریت محتوا بومی یا اختصاصی هستند این است که؛ کدام شرکت داخلی میتواند در این ابعاد گسترده یک سیستم مدیریت محتوا در ابعاد بسیار کوچکتر از وردپرس ارائه بدهد؟ جواب هیچدام

 

هزینه طراحی وب سایت