021-22210466 sale@webavaran.com طراحی سایت | طراحی سایت ارزان در تهران | طراحی وب سایت - وب آوران

هزینه ساختن وب سایت چقدر است؟

قیمت طراحی سایت مناسب با امکانت مورد نیاز

با توجه به نیاز مشتریان در صنف های مختلف جهت ساختن وب سایت جدول لیست هزینه طراحی سایت را بر اساس قیمت و امکانات مورد نیاز به 3 بسته اقتصادی، تجاری و حرفه ای تقسیم بندی کرده است لذا افراد و شرکت ها می توانند مطابق با خواسته مورد نظر خود برای ساخت و راه اندازی وب سایت یکی از بسته ها را انتخاب نمایند.

نکته قابل توجه تیم متخصص وب آوران، اشراف و تسلط کافی در زمینه کد نویسی و طراحی سایت طبق خواست مشتریان می باشد. شما می توانید در صورت نیاز امکاناتی که مورد استفاده شما می باشد ( اختصاصی ) را از مجموعه توانمند وب آوران تحویل بگیرید. باید توجه داشته باشید که زمانی این امر امکان پذیر خواهد بود که افراد تجربه و دانش کامل و کافی را در این زمینه داشته باشند.

برای این مجموعه استفاده از سیستم های مدیریت محتوا متن باز ( open source ) یا اختصاصی بودن آن تفاوتی ندارد مهم این است که بتوان امکانات مورد نیاز مشتریان را با آن برآورده کرد. صفر تا صد سیستم های مدیریت محتوای مورد استفاده برای شما عزیزان قابل تغییر می باشد ( این مورد برای کسانی می باشد که میخواهند سیستم مدیریت محتوا اختصاصی برای آنها استفاده شود ).

هزینه ساخت وب سایت اختصاصی چقدر است؟

برخلاف باور اینکه نباید از سیستم های تولید محتوا آماده ( وردپرس و غیره ) استفاده کرد ما بر این باور هستیم که وقتی چرخ ساخته شده دیگر نیازی وقت و هزینه خود را صرف ساختن دوباره چرخ کنیم. استفاده از پلتفرم های آماده و رایگان مثل طراحی سایت با وردپرس این قابلیت را به ما میدهد تا در وقت و هزینه طراحی سایت صرفه جویی بکنیم و همچنین به هدف خود که فروش و تبلیغات در محیط اینترنت می باشد خواهیم رسید.

چرا هزینه طراحی سایت اختصاصی بیشتر است ؟

در جواب میتوان گفت بعضی از شرکت ها خود را درگیر استفاده از یک سیستم مدیریت محتوای اختصاصی کرده اند ( البته هنوز علت پافشاری برای این کار را متوجه نشدیم ) برای ساخت و توسعه چنین سیستم هایی نیاز به نیروی انسانی متخصص و برنامه نویس می باشد تا بتوانند سیستم را به اصطلاح سرپا نگه دارند که این امر از نظر اقتصادی هزینه بردار خواهد بود ( در واقع دارن تلاش میکنن چرخی که سالهاست ساخته شده را دوباره بسازن )

موارد تاثیر گذار بر بالابردن هزینه طراحی وب سایت چیست؟

  1. هر چه مدت زمان اجرایی یک پروژه بالاتر برود هزینه طراحی و ساخت آن نیز افزایش خواهد یافت ( مطابق با امکانات مورد استفاده و ماژول های آن مدت زمان اجرای آن را مشخص می شود)
  2. بروز رسانی مداوم هسته سیستم و افزونه های استفاده شده در وب سایت جهت رفع باگ ها و تغییرات ظاهری
  3. حفظ امنیت و مانیتورینگ از وب سایت جهت حملات احتمالی به سرور ( استفاده ادارات دولتی )
  4. افزایش ساعات آموزش به نیروهای معرفی شده از طرف کارفرما به تیم بخش آموزشی طراحی سایت وب آوران البته لازم به ذکر می باشد که ما بعد از تحویل و آماده شدن وب سایت مشتریان فایل آموزش ویدئویی را در اختیار آنها قرار خواهیم داد تا در صورت فراموش شدن آموزش ها به آن مراجعه کنند.

قیمت ساخت وب سایت چقدر است

خلاصه کلام میتوان گفت که در ایران سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی برای توسعه و گسترش نرم افزار آن نیازمند سرمایه زیاد و هزینه بالا ناتمام و ناقص رها می شوند و سوال اصلی این است که باید از آنهایی که با سیستمی همچون وردپرس مخلافت میکنند و فکر میکنن چون رایگان است کیفیت پایینی دارد پرسید این نوع تفکر از کجا آمده است؟! آیا دلیلی منطقی و علمی دارد یا صرفا برای ترغیب کردن مشتریان برای خرید از آنها این حرفها گفته می شود.

شرکت وردپرس توانسته سابقه درخشانی را از خود طی این سالها از خود به جای بگذارد، نکته بسیار جالب این است که وردپرس با 900 کارمند در سراسر دنیا در حال اداره شدن و توسعه می باشد که اکثر آنها در کشورهای مختلف دنیا می باشند و با دور کاری به فعالیت خود در این شرکت ادامه می دهند.

یه سوال چالش برانگیز از کسانی که طرفدار سیستم مدیریت محتوای بومی یا اختصاصی هستن این است که؛ کدام شرکت داخلی میتواند در این ابعاد گسترده یک سیستم مدیریت محتوا در ابعاد بسیار کوچکتر از وردپرس ارائه بدهد ؟ جواب هیچدام