021-22210466 sale@webavaran.com طراحی سایت | طراحی سایت ارزان در تهران | طراحی وب سایت - وب آوران

طراحی سایت با وردپرس

اول از همه باید پرسید وردپرس چیست؟

طراحی سایت با وردپرس که یک سیستم مدیریت محتوای قوی برای ساخت و راه اندازی وب سایت کامل می باشد، این سیستم مدیریت محتوا که در ابتدا مورد توجه وبلاگ نویسان قرار گرفته بود پس از چند سال به عنوان یک CMS درجه یک در دنیا معرفی شد. وردپرس که یک نرم افزار متن باز یا open source به شمار می آید که سیسات کاری آن روی بسته ماژولار پیاده سازی شده است.

توسعه دهندگان سیستم طراحی سایت با وردپرس از سراسر دنیا در تلاش هستند تا حفره های امنیتی و ظاهری این سیستم کاربردی و دوست داشتنی رو ارتقاع دهند بی تردید امروزه در دنیایی زندگی میکنیم که اطرافمان پر از تکنولوژی های مدرن و جدید است و ما توانسته ایم به واسطه آنها زندگی راحتی برای خود فرآهم کنیم، به طور مثال در سالهای ابتدایی پیدایش صفحات وب ساختن یک وب سایت بسیار کار تخصصی و زمانبر بود ولی با کمک طراحی سایت با وردپرس این مشکل حل شد.

طراحی و ساخت وب سایت با وردپرس چقدر زمان میبره؟

با استفاده از سیستم مدیریت محتوا آسان با وردپرس توانستیم به پیشرفت کسب و کار خود سرعت ببخشیم و از طرفی طراحان نیز با سرعت بیشتری امکانات تحت وب را در اختیار مشتریان خود قرار بدهند، صفحاتی که شاید ماها طول میکشید تا ساخته شود با سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی آن در چند هفته خلاصه شده است. مدیر وب سایت می تواند با چند کلیک از افزونه ها (پلاگین های) کاربردی طراحی شده وردپرس از امکانات متنوعی برخوردار شوند. وردپرس با زبان برنامه نویسی php که توسط mysql پشتیبانی می شود طراحی و ساخته شده و کاملا در اختیار مردم دنیا قرار گرفته است.

معماری وردپرس به گونه ای طراحی و پیاده سازی شده است که وب مستران بتوانند هر نوع وب سایت را طراحی کنند، به عنوان مثال با وردپرس هم می شود طراحی سایت فروشگاهی، سایت شرکتی، سایت خبری و شخصی ساخت وردپرس این قابلیت رو با استفاده از شیوه نامه MVC ( مدل ویو کنترل ) بدست آورده و موفق هم شد.

قابلیت های طراحی سایت با وردپرس:

  1. هسته بسیار کم حجم سیستم
  2. نصب آسان و سریع
  3. قابلیت افزونه وردپرس
  4. ایجاد سطوح دسترسی مدیران
  5. پشتیبانی از زبان فارسی و منابع متنوع
  6. دارای مخزن افزونه و قالب رایگان
  7. امنیت و بروز رسانی هسته در صورت داشتن باگ امنیتی

طراحی سایت ارزان فقط با وردپرس امکان پذیر است

طراحی پوسته یا قالب وردپرس قسمتی از خدمات وب آوران می باشد که کاربران با آن سروکار دارند و مهم ترین انتخاب تیم طراحی سایت می باشد وسیع بودن تنوع در پوسته های وردپرس کار را کمی برای صاحب وب سایت سخت خواهد کرد اما تیم طراحی و توسعه وب آوران پوسته وردپرس که بدرد کسب و کار شما میخورد را پیشنهاد خواهد داد.