021-22210466 sale@webavaran.com طراحی سایت | طراحی سایت ارزان در تهران | طراحی وب سایت - وب آوران

سیستم مدیریت محتوا آسان با وردپرس

مدیریت محتوا آسان وب سایت با وردپرس

همانطور که می دانید، امروزه سایت های بسیاری در سطح گوگل مشغول به فعالیت می باشند و از همین طریق کسب در آمد می کنند. بدین منظور مدیریت محتوا با وردپرس مد نظر صاحبان وب سایت ها قرار گرفته است.

حال ممکن است برخی از افراد با سیستم مدیریت محتوا وردپرس آشنا نباشند، به همین خاطر در این قسمت ازمقاله به معرفی آن خواهیم پرداخت.

وردپرس چیست؟

امروزه سیستم های مدیریت محتوای بسیاری توسط افراد مختلف به وجود آمده اند که هر کدام مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند. وردپرس یکی از بهترین سیستم های مدیریت محتوا تلقی می شود که کاربران می توانند با استفاده از آن به ساخت و راه اندازی وب سایت خود بپردازند.

باید بدانید که سیستم مدیریت محتوا وردپرس می تواند به صورت رایگان در اختیار تان قرار گیرد و کاربرد های بسیاری را به شما ارائه دهد. حال اگر می خواهید با مزایای وردپرس آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم تا در ادامه مقاله با ما همراه بمانید.

سیستم مدیریت محتوا چیست؟

برای این که بتوان وب سایت مد نظر را به شکل دلخواه ایجاد نمود، می بایست از کد نویسی و دیگر مهارت های مربوطه بهره مند بود.

سیستم مدیریت محتوا بدون نیاز به دانش کد نویسی می تواند متون و عکس های مد نظر کاربر را به صفحات اضافه نماید. تولید محتوا و آپدیت نگه داشتن سایت دارای مزایای بسیاری می باشد، اگر می خواهید با برخی از این مزیت ها آشنا شوید به شما توصیا می کنیم تا در ادامه مقاله با ما همراه بمانید.

مزایای استفاده از سیستم مدیریت محتوا وردپرس

  • کاربری آسان

یکی از مزایای سیستم وردپرس، کاربری آسان آن می باشد. در واقع با سیستم وردپرس مدیریت محتوا امری بسیار ساده و آسان می باشد که تمامی افراد می توانند بدون داشتن دانش کد نویسی و… صفحات وب سایت خود را راه اندازی کنند.

  • به روز رسانی مدام

از دیگر مزایای سیستم مدیریت محتوا می توان به به روز رسانی مدام آن اشاره نمود. این سیستم همواره در تلاش است تا عیب و نقص های خود را بر طرف سازد و رضایت کاربران را بیش از قبل به دست آورد.

  • دارا بودن تم و افزونه رایگان

شما با مدیریت محتوا با وردپرس می توانید از تم ها و افزونه های رایگان آن بهره مند گردید. این تم ها می توانند جلوه بسیار زیبایی را به وب سایت تان ببخشند و کاربران را به وجد آورند.

با ما در ادامه مقاله همراه بمانید تا شما را با دیگر مزایای وردپرس آشنا نماییم.

  • انجام بهینه سازی موتور های جستجو

همانطور که می دانید، بهینه سازی وب سایت ها یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه شود. سیستم مدیریت محتوا وردپرس می تواند به راحتی بهینه سازی موتور های جستجو را بر عهده بگیرد و به ارتقاء رتبه شما کمک شایانی نماید.

  • مدیریت آسان محتوا

از دیگر مزایای طراحی سایت با وردپرس، مدیریت آسان محتوا می باشد. شما از طریق وردپرس می توانید محتوا های خود را ویرایش، به روز رسانی و… نمایید و دیگر نگران چنین مسئله هایی نباشید.

  • وجود قابلیت اشتراک

شما هنگامی که می خواهید مدیریت محتوا با وردپرس را انجام دهید، می توانید به راحتی صفحات و مطالب تان را با استفاده از ویدجت های موجود در آن، اشتراک گذاری کنید.

  • پشتیبانی رایگان

یکی دیگر از نکات مثبت سیستم وردپرس، پشتیبانی رایگان آن می باشد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز به پشتیبان گیری بپردازید و مشکلات تان را رفع نمایید.

  • امنیت

امنیت از دیگر ویژگی های مثبت سیستم مدیریت محتوا وردپرس تلقی می شود. این سیستم می تواند تا حد بسیار زیادی از ورود هکر ها جلوگیری کند و از اطلاعات شما محافظت نماید.

چرا باید از سیستم مدیریت وردپرس استفاده کنیم؟

اگر می خواهید سایت نسبتا قوی و پر سرعت را در بر داشته باشید، می بایست حتما از سیستم مدیریت محتوا وردپرس استفاده نمایید. علاوه بر این موضوع، برای راه اندازی یک وب سایت می بایست از دانش های بسیاری بهره مند بود که تمامی افراد قادر به یادگیری آن ها نیستند بدین منظور استفاده از این سیستم مدیریت محتوا بسیار توصیه می گردد.

به شما پیشنهاد می دهیم تا در ادامه مقاله با ما همراه بمانید و از تاریخچه وردپرس آگاه گردید.

تاریخچه وردپرس

سیستم مدیریت محتوا با وردپرس، توسط دو شخص بسیار معروف و مشهور به نام های مت مولنوگ و مایک لیتل در سال 2003 ایجاد گردید. وردپرس به گونه ای طراحی سایت شده بود که افراد تنها برای وبلاگ نویسی به سراغ آن می رفتند.

اما بعد ها کاربرد های دیگری به وردپرس اضافه گردید و افراد بیش تری به سمت آن سوق یافتند. حال کاربران می توانند در سیستم وردپرس به تولید محتوا نیز بپردازند و به بهینه سازی وب سایت شان کمک نمایند.

چه سایت هایی را می توان از طریق وردپرس راه اندازی نمود؟

سایت های فروشگاهی

امروزه بسیاری از افراد سعی می کنند تا محصولات خود را در فضای مجازی به فروش برسانند، بدین منظور به ساخت وب سایت های فروشگاهی می پردازند.

افرادی که قصد کسب درآمد و فروش را دارند می توانند از طریق وردپرس فروشگاه مد نظر شان را ایجاد نمایند.

سایت های وبلاگی

بسیاری از افراد مشهور و معروف دوست دارند تا سایتی وبلاگی را برای خود ایجاد کنند. در وردپرس می توان سایت های وبلاگی را نیز تشکیل نمود.

در این قسمت از مقاله سعی نمودیم تا شما را با مدیریت محتوا اسان وب سایت با وردپرس آشنا نماییم، امیدواریم با مطالعه مطالب فوق بتوانید یک وب سایت بی نظیر و فوق العاده را از آن خود کنید.