021-22210466 sale@webavaran.com طراحی سایت | طراحی سایت ارزان در تهران | طراحی وب سایت - وب آوران

تاثیر تولید محتوا و آپدیت نگه داشتن سایت در سئو

سایت های متعددی بر روی گوگل ایجاد شده اند که توسط افراد مختلف اداره می گردند. تمامی این وب سایت ها همواره به دنبال گرفتن رتبه ای مناسب در گوگل هستند و سعی می کنند از تاثیر آپدیت کردن محتوا در سئو غافل نشوند.

اگر می خواهید از تاثیرات تولید محتوا و آپدیت نگه داشتن سایت در سئو آگاه شوید، به شما توصیه می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه بمانید و مطالب ذکر شده را مورد مطالعه تان قرار دهید.

تاثیر آپدیت کردن محتوا در سئو

آپدیت کردن محتوا تاثیرات مثبت و متعددی را بر روی سئو سایت دارد و می تواند پیشرفت کسب و کار شما را سرعت ببخشد. برخی از این تاثیرات به شرح زیر می باشند:

  • کمک و بهبود سئو سایت

مهم ترین تاثیری که آپدیت کردن محتوا دارد، کمک و بهبود سئو سایت می باشد. ربات های گوگل همیشه در انتظار محتوا های یونیک و به روز رسانی شده هستند و یا مقالات قدیمی ارتباط خوبی برقرار نمی کنند.

برخی از افراد تصور می کنند در آپدیت محتوا های قدیمی خود باید متون جدیدی نوشته شوند و متن های قدیمی حذف شوند، اما این تصوری غلط است و افراد تنها می بایست نکاتی را اضافه و یا کم نمایند که اتلاف وقت کم تری در انتظار آن ها باشد.

شما با این اقدام می توانید جایگاه بهتر و مناسب تری را در گوگل از آن خود کنید و در راستای پیشرفت تاند گام بزرگی را بردارید.

  • پیشرفت سایت با تغییر کلمات کلیدی

همانطور که می دانید کلمات کلیدی نقش مهمی در رسیدن به رتبه مناسبی از گوگل دارند، بدین منظور توصیه می شود تا از کلمات کلیدی مناسب در محتوا های خود بهره مند گردید.

حال هنگامی که شما می خواهید به روز رسانی محتوا هایتان را انجام دهید، می توانید به تغییر کلمات کلیدی و یا افزودن کلمات جدید تری بپردازید. شما می توانید با این اقدام نتیجه بسیار خوبی را شاهد باشید.

شما می توانید از کلمات کلیدی طولانی نیز استفاده نمایید، زیرا که ربات های گوگل بازخورد بهتری را به آن ها نشان خواهند داد.

  • افزایش بازدید از وب سایت

از دیگر تاثیر آپدیت کردن محتوا در سئو می توان به افزایش بازدید از وب سایت اشاره نمود. شما هنگامی که محتوا هایتان را به روز رسانی می نمایید می توانید نرخ کلیک تان را به یک باره افزایش دهید و آن را چندین برابر کنید.

اگر می خواهید با دیگر تاثیرات تولید محتوا و آپدیت نگه داشتن سایت در سئو آشنا شوید، به شما پیشنهاد می دهیم با ما همراه بمانید و مطالب ذکر شده را مورد مطالعه تان قرار دهید.

  • برتری نسبت به رقبا

همانطور که می دانید، وب سایت های رقیب همواره به دنبال تولید مقالات جدید و آپدیت نمودن محتوا های صفحات قدیمی می باشند. هنگامی که شما به آپدیت کردن محتوا هایتان بپردازید، هیچ گاه از رقبا عقب نخواهید ماند و حتی نسبت به آن ها برتری نیز دارید.

برای به روز رسانی محتوا چه اقداماتی را صورت دهیم؟

برای این که بتوانید به درستی محتوا های خود را به روز رسانی کنید، می بایست اقداماتی را به ترتیب انجام دهید. این نکات به شرح زیر می باشند:

  • آپدیت عنوان اصلی

در قدم اول به شما توصیه می کنیم به آپدیت کردن عنوان اصلی صفحات تان بپردازید. هنگامی که عنوان محتوای سایت شما ترغیب کننده باشد، کاربران به خواندن دیگر مطالب سایت شما خواهند پرداخت و این موضوع می تواند نقش بسیاری در کسب رتبه یک گوگل داشته باشد.

شما با انجام این اقدام، می توانید رتبه وب سایت خود را بهبود ببخشید و به پیشرفت آن کمک شایانی نمایید. اگر می خواهید با دیگر نکات آپدیت و به روز رسانی محتوا آشنا شوید، توصیه می کنیم با ما تا انتهای این قسمت از مقاله همراه بمانید.

  • آپدیت توضیحات متن

برای این که بتوانید توضیحات متن تان را به درستی انجام دهید، می بایست تحقیق و جستجو های کوچکی را صورت دهید. اگر موضوع شما تکامل یافته است، می بایست برای تکمیل کردن آن نکاتی را اضافه نمایید.

  • تغییر تصاویر

از دیگر ضرورت آپدیت بودن وب سایت، می توان به تصاویر قدیمی و غیر کاربردی اشاره نمود. در مرور زمان برخی از تصاویر کیفیت خود را از دست می دهند، بدین منظور می بایست در مرحله به روز رسانی صفحات عکس های جدیدی را تهیه کرده و بر روی وب سایت بارگذاری کنید.

اگر می خواهید با دلایل ضرورت تولید محتوا در طراحی سایت ها آشنا شوید، به شما پیشنهاد می دهیم تا در ادامه مقاله با ما همراه بمانید.

چرا تولید محتوا در وب سایت ها ضرورت دارد؟

یکی از موضوعاتی که در اکثر سایت ها مشاهده می گردد، عدم وجود محتوا و توضیحات محصول است. محتوا می تواند نقش مهمی در رتبه گیری سایت شما داشته باشد و فروش شما را دو برابر نماید.

مشتری ها هنگامی که به سایت تان مراجعه می کنند، پیش از هر چیزی به معرفی محصولی که درج نموده اید توجه می کند و سپس تصمیم می گیرد که از شما خرید کند یا خیر. اما اگر هیچ معرفی از خدمات تان نداشته باشید کاربر سریعا بر روی دکمه خروج کیلیک می کند و سایت شما را برای همیشه ترک می نماید.

در این قسمت از مقاله سعی کردیم تا شما را با ضرورت آپدیت بودن وب سایت آشنا نماییم، امیدواریم با مطالعه مطالب فوق بتوانید پیشرفت سایت و صفحات تان را شاهد باشید.