021-22210466 sale@webavaran.com طراحی سایت | طراحی سایت ارزان در تهران | طراحی وب سایت - وب آوران

با سئو و بهینه سازی وب سایت رتبه اول گوگل باشید

هر آنچه که شما نیاز دارید برای رسیدن به رتبه اول گوگل در کلمه کلیدی مورد نظرتان به شما خواهیم گفت همچنین در ادامه موارد بسیار مهم سئو و بهینه سازی وب سایت با هم بررسی خواهیم کرد تا به نتیجه مطلوب برسیم. تنها هدف ما رسیدن سایتتان به بالاترین جایگاه گوگل و در نتیجه افزایش بازدید کنندگان می باشد.

تولید محتوا پادشاه الگوریتم موتورهای جستجوگر

این حرف کاملا منطقی هست چرا که اول باید دید موتورهای جستجوگر که مهم ترین آن برای ما گوگل به حساب می آید چگونه کار میکند و قوانین و مقررات سئو و بهینه سازی وب سایت در گوگل چیست؟

ربات های گوگل در دنیایی صفحات اینترنتی در حال گشت و گذار هستند و وظیفه اصلی آنها آنالیز بر اساس پارامترهای تعریف شده توسط گوگل می باشد. در واقع می توان گفت محتوای متنی، عکسی، ویدئویی و صوتی شما خوراک این ربات ها می باشد. گوگل از طریق محتوای شما تشخیص میدهد که در چه زمینه ای فعالیت میکنید و شما را در آن کلمه کلیدی در نتایج خود نمایش بدهد.

در محتوای خود کاملا مشخص کنید که چه کارهایی و خدماتی انجام میدهید زیرا ربات ها رفتار منطقی ندارند و طبق دستوری که به آنها داده شده عمل خواهند کرد به عنوان مثال اگر شما یک فروشگاه اینترنتی کفش زنانه دارید باید تک تک محصولات را به صورت کامل با جزئیات قرار دهید.

افزایش بازدید وب سایت = افزایش درآمد

عنوان محتوا به صورت کامل نوشته شود “فروش کفش زنانه جلو باز قرمز چرمی” تمامی موارد مهم و قابل ذکر را برای مشتریان خود وارد نمایید هر چیزی که از نظر شما بی اهمیت باشد شاید از نظر کاربران شما اهمیت داشته باشد. راجب تمام مشخصات محصول نوشته شود و چیزی را از قلم نندازید اعم از جنس، سایز، رنگ، گارانتی، کیفیت ساخت، مشخصات فنی و غیره.

موضوعی مهمی دیگری که باید به آن اشاره نمود سئو و بهینه سازی وب سایت در موتور جستجوگر گوگل ساخت لینک های داخلی و خارجی سالم و استاندارد می باشد. استاندارد به این منظور می باشد که از ساختن بیش از حد لینک در داخل صفحات خودداری فرمایید. هر چقدر مدت زمان بازدید ربات گوگل در سایت شما بیشتر شود امتیاز بیشتری را کسب خواهید کرد.

لینک سازی داخلی اصولی شما باعث می شود کاربران مدت زمان بیشتری را در سایت شما بگذارند و یکی پس از دیگری صفحات شما را بازدید نمایند. همین که کاربر بعد از ورود به سایت صفحه شما را در مدت زمان کوتاهی ببندد یعنی شما برنده سئو گوگل شده اید ( به اصلاح فنی بانس صفحه شما بالاست در رنکینگ الکسا ).

سئو و بهینه سازی وب سایت در گوگل

برای رسیدن به چنین جایگاهی باید محتوای صفحه با کیفیت تولید کنید، همه چیز به محتوا برمیگردد. بعد از انتشار محتوای خود آن را در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، توئیتر، لینکداین و غیره جهت افزایش ترافیک وب سایت در صفحه فرود مورد هدف قرار دهید. با افزایش تعداد صفحات وب سایت نتیجه افزایش بازخورد سئو و بهینه سازی در گوگل افزایش خواهد یافت.

گوگل مثل یک رالی اتومبیل رانی می باشد سوخت آن نیز محتوایی است که شما در سایت خود قرار خواهید داد، بروز رسانی به موقع در یک زمان مشخص راس ساعت به ربات گوگل این سیگنال را میدهد که شما یک برند معتبر در زمینه فعالیت طراحی سایت هستید.

اگر از هر سیستم مدیریت محتوایی استفاده میکنید باید هسته و افزونه های ان را به صورت منظم بروز رسانی کنید و نسبت به ارتقاع فنی و کدنویسی اقدام نمایید. در صورت همکاری این نکات بسیار مثبت ولی کوچک تیم متخصص وب آوران در زمینه سئو و بهینه سازی به شما کمک میکند تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن به بازده مالی خوبی برسید.